KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9109087

nr 910 9087

Blyerts

Oidentifierad konstnär, signerad. AV 1880, Stenbro, motivet: 20x25

Utrop:

400 kr

måndag 8 september 2014
kl 19:45:50